Nowoczesne osiedle

Osiedle Solne to nowa inwestycja mieszkaniowa w Wieliczce w okolicy ul. św. Barbary. W dwóch budynkach o nowoczesnej i eleganckiej architekturze znajdzie się około 150 różnorodnych mieszkań z zielonymi ogródkami, tarasami i balkonami w atrakcyjnych cenach. 

Komfortowa lokalizacja

Nasze osiedle powstanie na Polach Półchłopka, czyli  zaraz przy wjeździe do Wieliczki od strony Krakowa. Położone będzie w miejscu z łatwym dojazdem i wyjazdem z miasta, a jednocześnie w takiej odległości od głównej drogi nr 94, która zapewni spokój i ciszę przyszłym Mieszkańcom. 


Różnorodne mieszkania

W naszej ofercie znajdą się mieszkania od około 30 do 80 m2 z ogródkami, tarasami i balkonami. Projektując budynek zadbaliśmy o to, żeby każde mieszkanie było jak najbardziej funkcjonalne, ustawne i tworzyło komfortową przestrzeń do życia. 

Wszystko dla rodziny

Przedszkole, żłobek, szkoła, sklepy, szkoły językowe, tereny zielone czy obiekty sportowo-rekreacyjne – przy Osiedlu Solnym to wszystko znajduje się niemal na wyciągnięcie ręki. To sprawia, że nasza inwestycja jest miejscem idealnym dla rodziny. 

Lokalizacja

Spokojna okolica, dogodny dojazd

Osiedle Solne powstanie w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i zabudowy szeregowej w spokojnej i cichej okolicy. Jednocześnie w niewielkiej odległości od drogi krajowej nr 94 i wyjazdu na autostradę A4 w kierunku Rzeszowa i Katowic. Najważniejszą zaletą lokalizacji jest jednak rozwinięta infrastruktura społeczna – w pobliżu osiedla znajdują się m.in. żłobek, przedszkole, szkoła, sklepy (m.in. Lidl) obiekty sportowe (np. Małopolska Arena Lekkoatletyczna, basen, orlik), czy przystanki autobusowe i Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej. 

Przystanek autobusowy

7 minut spacerem

Przystanek Szybkiej Kolei

9 minut spacerem

Najbliższy sklep

2 minuty spacerem

Szkoła

3 minuty samochodem

Wjazd na autostradę A4

3 minuty samochodem

Centrum Krakowa

15 kilometrów

Nasze mieszkania

Wizualizacje inwestycji
Sprawdzony inwestor

KG Group S.A.

Inwestorem i deweloperem Osiedla Solnego jest KG Group S.A. – krakowska spółka specjalizująca się w inwestycjach mieszkaniowych i komercyjnych. Firma do tej pory wybudowała kilkanaście budynków mieszkaniowych w Krakowie, we Wrocławiu i w Warszawie, sprzedając blisko 1500 mieszkań. Ponadto KG Group jest właścicielem 7 centrów Atut oraz buduje kilka kolejnych obiektów handlowych.

www.kgg.com.pl


Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KG Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, KRS 0000436458, moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu w celach marketingowych. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji handlowej, w tym informacji o promocjach i ofertach, w tym specjalnych dotyczących oferty mieszkań, apartamentów, m. postojowych, komórek lokatorskich przez KG Group Sp. z o.o. siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, KRS 0000436458 i działające w jej imieniu podmioty powiązane wspierające działania marketingowe. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KG Group Sp. z o.o. siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach statystycznych dotyczących inwestycji deweloperskich oraz innych inwestycji dotyczących nieruchomości realizowanych przez KG Group Sp. z o.o. oraz podmioty współpracujące z KG Group Sp. z o.o. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.

+48 539 650 701biuro@osiedlesolne.pl

Biuro sprzedaży

Ul. Telimeny vis a vis nr 40
30-838 Kraków